datum tijd team A ZW team Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer
10-2-2018 13:00 M10 M18 Daniel van Vliet Rens Blok Amber vd Tempel Anniek Takke
  14:30 M12 M18 William Jordan Koen Hijzelendoorn Courtny Wijfje Darja Lamers
  16:00 V16 Heren1 Mark vd Zanden Wai Kit Kong Kees Fortuin Mike Tournier
17-2-2018 14:30 M16 M18 Jeroen Overbeek Koen van de Marel Ehizoije King Etienne Meijdam
  16:00 M18 M22 Jordy Saalmink Dennis Balogun Nathan Ebbelink Roy Kruijt
  17:30 M22 Heren2 Bas van Silfhout Mark vd Zanden Thijs Hofman Kees Fortuin
  19:00 Heren2 M22 Andy Siebelink Joeri Springintveld Jerro van Zijl Jasper Warnaar
3-3-2018 13:00 M10 M18 William Jordan Niels Eris Jerro Nap Jesse de Rijke
  14:30 M12 M18 Rens Blok Daniël van Vliet Maarten van Emmerik Sam van Vliet
10-3-2018 13:00 M14 M22 Jaco Bosma Jason Nonhof Eva de Lange Israe El Mesaoudi
  16:00 V16 M22 Andy Siebelink Robin Epping Lucas Dorrestein Teun van Zuijlen
  17:30 M22 Heren1 Jeroen van Rest Arie van Delft Noor Kreffer Noek Bisschop
  19:00 Heren1   Kees van Oostwaard Kenneth Cornelissen Jerro van Zijl Jasper Warnaar
17-3-2018 13:00  M10 M22 Jaco Bosma Joeri Springintveld Finn Lobregt Banyamin Aflatoonzadeh
  14:30 M12 Heren2 Heren2 Wai Kit Kong Alonso Aravena Kyle Hoppe
  16:00 Heren2 M22 Ramon Massop Jason Nonhof Lucas Dorrestein Tijmen Haan
  17:30 M16 M22 Dennis Balogun Andy Siebelink Robert Kuik Bernard Ossevoort
 24-3-2018 13:00 M10   Brian Kok Koen van de Marel Ishan Auguron Teun van Zuijlen
  14:30 M12   Arie van Delft William Jordan Tijn Meijers Daimi Koolhoven
  16:00 M14 M22 Jason Nonhof Jordy Saalmink Jeanne van Oudenallen Yasmine El Mesaoudi
  19:00 Heren1   Kees van Oostwaard Kenneth Cornelissen Jip Hasselt Issam Issarti
7-4-2018 13:00 V16 M22 Ramon Massop Jaco Bosma Jerro van Zijl Jasper Warnaar
  14:30 M22 Heren2 Wai Kit Kong Heren2 Eva de Lange Anniek Takke
  16:00 Heren2 M22 Joeri Springintveld Andy Soebelink Courtny Wijfje Darja Lamers
  17:30 M16 M18 Jeroen Overbeek Rens Blok Robert Kuik Bernard Ossevoort
14-4-2018 13:00 M10   Jeroen Nap Thijs van Putten Yasmine El Mesaoudi Anniek Takke
  14:30 M12   Freek de Jonge Koen Hijzelendoorn Noek Bisschop Noor Kreffer
  16:00 V16   Niels Eris Daniël van Vliet Ehizojie King Kobus Stolk
  17:30 M18   Mark van de Zanden Jeroen van Rest Jeanne van Oudenallen Israe El Mesaoudi
  19:00 Heren1   Kees van Oostwaard Kenneth Corenelissen Robin Epping Dennis Balogun
21-4-2018 14:30 M14   Jason Nonhof Jordy Saalmink Peter van Eijk - Bos Bernard Ossevoort
  16:00 Heren2   Brian Kok Ramon Massop Sam van Vliet Jerro Nap

Bij het niet nakomen van scheidrechter- of tafelaarverplichting:

1ste keer -> Waarschuwing + €5,- boete
2de keer -> Één wedstrijd schorsing + €5,- boete
3de keer -> Één wedstrijd schorsing + €10,- boete

Regel op tijd vervanging als je niet kunt voldoen aan je plicht.
Meldt dit mondeling of via de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. bij Bas van Silfhout 

Bij geen mail = 1ste waarschuwing + €5,- boete